Jdi na obsah Jdi na menu
 


CT kurs - zakončení

5. 6. 2010

Dneska jsme měli zakončení našeho týdenního snažení. Musím to sem honem napsat, než se mi zas prožene přes cestu něco, co mi zkazí ty super dojmy, co ve mně teď bobtnaj.

Ráno jsme vstávali skoro o hodinu později, než tomu bylo po celý týden. Danťák se tváří, že jakýkoliv vstávání je hrozný, takže jsem to nekomentovala a vytáhla ho . Byli jsme oba u toho přezkoušení asi dost nervózní...teda spíš já jsem to přenášela na koníka. Protože včerejšek byl večer divnej a po večerních úvahách, jak už to tak bývá, jsem byla taková pošramocená a vyměklá, tak jsem dneska nebyla úplně psychicky fit. K tomu trocha nervozity a už to bylo. Dante byl dneska v klidu, asi toho má vážně dost. Ploužil se za mnou, jako by už neměl ujít ani metr . Ale to bylo vlastně dobře, protože aspoň nebyl moc hrrr. Jen se mu pak moc nechtělo polohovat. Takže jak celý týden krásně lehal k lidem sám a přesně věděl, co a jak, tak dneska moc nechtěl  musela jsem ho trochu složit . No, ale není každý den posvícení a tudíž buďme rádi, že bylo, jak bylo . Takže: TO MÁME, z čehož mám hroznou radost, protože budeme moct navštívit Jakuba a zkusit něco udělat s jeho stavem. A budem moct pomáhat a být u toho spolu, což je super.

Hodnocení bylo následující:

         ovladatelnost ve skupině dobrá

         ovladatelnost individuálně dobrá

         v podstatě všechno v pohodě, jenom podávání pamlsku z úst klienta nee...což jsem čekala, protože Danťák je pažravec nenažraná a vrhá se po všem, o čem má pocit, že se to dá zblajznout a přitom to vůbec jedlý ve skutečnosti být nemusí. No, takže bych se chtěla z počátku věnovat hlavně polohování a pomaličku oťukávat terén dál. A uvidíme, co z toho nakonec vyplyne. Třeba nás to všechno vyplyvne úplně někde jinde.

Každopádně z úspěchu mám velkou radost a jsem moc ráda, že jsme to s Momo mohli zkusit, být spolu a zažít náročné, ale krásné věci. Myslím, že kdyby se i naskytla spolupráce s JÚ, šla bych do toho, protože klienti i personál tam jsou vážně skvělí.

Tak, tím dnes končím, zbytek těch pocitů neumím popsat, jdu si je užít a dopřát Mojovi relax v lese.