Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZOP :-D

21. 8. 2010

Tak dneska nadešel den D. Bylo veselo, protože od chvíle, kdy jsme vstali, Dante kulhal. Nevím proč, nevím jak...nevím nic. Prostě vstal a dělal, že nemůže chodit. Tak jsem volala Jitce a pak Marušce, co s  námi. Maruška řekla, ať stejně přijedem, že to třeba nějak dopadne. Tak nás Jitka vyzvedla a jeli jsme. Dante kopec vyletěl jako vždycky. Těšil se. Ale nahoře narovince už zas pajdal. No, ale zkusit jsme to šli. Pavlína říkala, že třeba dá aspoň některý cviky líp. Nakonec se na ně nedostalo. Skončili jsme hned u čísla 1, přivolání. Dante se rozběhl jako mladík, ale když jsem volala "ke mně", začal zase kulhat a vypadal, že prostě nemůže přijít. Volala jsem 6x. Pak řekl pan rozhodčí: "a dost! Ten pes nemá zdravotní stav na to, aby skládal zkoušku. A 6 přivolání je moc." A bylo hotovo. Takže jsme vydrželi vevnitř asi minutu.

No, co, tak to zkusíme příště.

Ostatní na tom byli líp aspoň po dobu, co jsme tam byli. Jeli jsme pak k doktorovi.

Ale na všech byla znát nervozita. Jak na pejsáčích, tak na pánících. Holt jsem zkonstatovala, že náš cvičák není vymývání hlav pejsků, ale je to o umu přežití v džungli civilizace.

Sice nedáme přivolání, ale zvládli jsme cestování v jednom autě s Bagýskem. Sice nedáme vždycky předpisový odložení, ale dáme ho zas ve skupině. A pejsci u nás nemusej být zavřený v odkládacích bednách jen proto, aby se neservali. Učíme se věci pro život, ne pro papír.

Takže ač to u nás neklaplo, vidím velkej kus práce, co na nás všech Pavlína odvedla a co i my sami jsme odvedli na sobě. Všem, kdo tam dnes byli s námi, to moc přeju a i s Dantem držíme palečky, všechny, co máme. Myslíme na vás, ať se to podaří. A kdyby to nevyšlo, nelamte si hlavu a nesmutněte. Půjdem to prubnout příště.

PS: verdikt doktora na naši packu zní - nejspíš zánět lůžka drápu nebo posledního článku prstu. A snad nás to prý přejde. Ach jo...