Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je na zimě humusné

19. 2. 2010

Už jsem si vcelku zvykla na to, že v zimě je nechutnej mráz, co se holt musí přežít. Místo kabátu mám modrou zimní bundu, která sice není podle mého nej gusta, ale je  v ní teplo a tak ji na dantění nosím. Zvykla jsem si, že bez čepice to nejde a ač mi jich většina nesluší, prostě to musím přežít. I Dante má svůj obleček. Nikdy jsem si nemyslela, že by můj pes nosil oblečky, ale bohužel je to zmrzlík, takže jsem si zvykla i na úsměvy lidí, když se dívaj na "ostrýho" psa v bundičce.

Takže vzato kolem dokola... od doby, co jsem si pořídila psíka, zimu mám vcelku ráda, protože Momo ji miluje a co bych mu pro radost v dušičce nedopřála, že Kdysi sen k popukání, že si dobrovolně vezmu kulicha a vyrazím ve volném čase do lesa chodit vlastníma nohama, se náhle stal reálnou praxí a musím přiznat, že mi to nijak nevadí. Vlastně je vcelku příjemné se občas projít a nechat se vymrznout a pak se těšit domů na horkej čaj

Jedno ale nedokážu nikdy ani tolerovat. Nesnáším zimu v tu chvíli, kdy se roztejká... Obrazekne proto, že by to samo o sobě mi vadilo. I to patří k přírodě. Nevadí mi ani to, že jsem rázem během chvilky durch...ale neskutečně mi vadí to, čím se na tom podílej LIDI!!! Hrozně mi vadí, že jak to všecho začne tát, vylezou na každým kroku minimálně 4 hovna, co tam nezodpovědní pejskaři nechali na jarní rozkvétání. Takže ranní, odpolední i večerní vycházka se pak mění na hopsandu minovým polem a můj plán na výchovu na stopovačce je v řiti, protože mě znechucuje ji prát i po krátký vycházce.

Tímto bych tedy ráda apelovala na majitele psů(i když si to tady nejspíš nikdo nepřečte)... LIDI, OHNĚTE SE PRO TO JEDNO HOVNO, CO TAM VÁŠ PES ZA VYCHÁZKU NECHÁ!!! Jsme schopný narvat do svých miláčků tisíce za pamlsky, oblečky, kvalitní stravu, veterináře, běháme s nima po venku, i když je hnusně a překonáváme vlastní lennost...tak se ptám: JE TAKOVEJ PROBLÉM VZÍT SI PYTLÍK A OHNOUT SE PRO JEDNU HROMÁDKU???

 

Obrazek

No, to je asi tak všechno, co jsem chtěla říct k oblevě v těchto dnech...