Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ne neeeeeeeeee :-D

23. 9. 2010

Myslela jsem, že už sem dneska nic nenapíšu. Ale tohle prostě nemůžu nechat bez poznámky.

Chytla jsem na STV 2 první díl dokumentu Myslenie zvierat. Chvílema je to zajímavý, ale chvílema bych si v údivu vykroutila hlavu .

Mluvili tam o zooterapii, vysvětlovali, jak jsou psi používáni v nemocnicích k tomu, aby odhalovali rakovinu (prý ji dokáží v počátečním stádiu určit stejně přesně, jako v pokročilém - a to s přesností na 93-99% - fakt hustý!!! --> to je mnohem přesněji, než to dokáže nemocniční zařízení)

Mluvili tam o tom, jak jsou kde zřízený centra pro zooterapii - lidi si tam můžou půjčit psa a trávit s ním čas.

19813.jpgPak tak ukazovali výzkum, kde odhalili, že pes může díky vnímání magnetickýho pole předpovědět na 100% zemětřesení už 8 hodin před tím, než přijde. Prostě fakt zajímavý.

Ale pak začaly přicházet ty perly, kdy jsem se dost nařehtala. Hádejte odkud??? Z Japonska.

pujcovna-svatebnich-satu-pro-psy-susanne.jpgPaní, co má KKCHS v oboru topmodelka (ten pes je topmodelka!), říkala, že má pro ni 2000 módních kostýmků tohohle typu (no, i trochu větších šatů s kloboukem). A taky bankovní konto, co patří tomu psovi.  A prej je to tam běžná praxe...

 

 

 

 

V Americe zase začali dělat pro psy svatby a pohřby a nejspíš i mše.

 

 

 

 

No a posledním výstřelkem je tohle:

65404-gallery1-wkhyo.jpg

Lidi, co si to pořídili, tomu pořádaj narozeninový párty a myslej to vážně.

 

V souvislosti s předchozím článkem mi to teď najednou připadá smutný. Někde psi trpěj, umíraj hlady a na umlácení palicí, útulky jsou přecpaný a nikdy se nevyprázdněj... a o kus dál bydlej šílený Japonci a Amíci, co ze svých psů dělaj panenky na hraní, vozej je v kočárku a žehlej jim chlupy na uších na rovno nebo jim dělaj trvalou a zakládaj jim bankovní konta.

Svět se zbláznil... a mně se smáli, že má Dante na zimu deku.

Jdu spát, abych se z tý šílenosti probudila...