Jdi na obsah Jdi na menu
 


Někdy mi zůstává rozum stát...

18. 2. 2013

Nenám teď na Mouška tolik času, co bych ráda...a tak když už nějakej čas je, než bych psala, radši něco zkoušíme dělat...

Ale tohle si vám nějak neumim odpustit... Mám kolem sebe dost lidí, co maj psa a vůbec nevědí, co s ním...občas si tak připadám po Smečce taky, protože jsem jaksi zakrněla na některých poznatcích, a teď nebyl čas se rozvíjet dál. Co se pilování "sedni-lehni-k noze" týká, na to jsem se trošku vybodla. Nějak v běžným provozu nepotřebubuju přesnost a stačí poslušnost. Co se ale důvěry týká, Pavlína nás teď zaúkolovala pěkně a já jsem za to moc ráda.

Ale abych neodbíhala od tématu... Můj bratr se chystá na přijímačky na záchranáře a potřebuje cvičit. Součástí přijímacích zkoušek z fyzické výkonnosti je, že mají udělat minimálně 5 shybů... a jelikož v lese na větvi si pořád stěžuje, že ho tady dře a támhle píchá, prolezla jsem aukro a našla mu hrazdu do dveří.

Pořád neodbíhám, jen se dostávám z pointě.

A jak tak nakupuju, koukám se do komentářů kupujících, abych zhodnotila důvěryhodnost. A jelikož prodejce má na skladě i jiné věci, než jen hrazdy, narazila jsem u negativních komentářů taky na jeden k elektrickýmu obojku. A tady jsem se zastavila...chtělo se mi nejdřív smát nad blbostí toho člověka, ale pak mi došlo, že ten pes by se asi nesmál... Cituji: "Obojek vůbec nefunguje! Zkusil jsem i do obojku koupit ještě novou baterii,protože jsem myslel že je slabá baterie když obojek dává tak slabinkou ránu,že pes to ani necítí. VYHOZENÉ PENÍZE!"

Myslíte, že by ten člověk chtěl, aby to s jeho psem praštilo o zem, až by se svíjel v křečích a pak by mu intenzita impulzu přišla adekvátní? Já vám nevim... Chápu, že mohl dostat vadnej výrobek, ale stejně mi to nějak hnulo žlučí...

Lidi jsou z podstaty asi kreténi...