Jdi na obsah Jdi na menu
 


26. Podještědská výstava psů

11. 9. 2010

V Liberci byla výstava a já ji jednou taky neprošvihla, p9110028.jpgtak jsme se byli podívat, jak to tam vypadá. Dante zůstal doma, abych měla klid na koukání a nepřetahovala se s ním, kam půjdem nebo ne. Za odměnu jsem mu koupila obojek a dobrůtku. Ale výběr teda nic moc, to musím říct.

No, každopádně zbytek se mi docela líbil. Zasekli jsme se u kruhu, kde jsme potkali Lucku se Sherinkou:-) Drželi jsme jim palce, ale i tak to měli v kapse už před tím.

Udělali jsme jim pár fotek a taky jsem si musela vyfotit zástupkyně našeho Momouška. Byly tam krásné čtyři dobrouší slečny z CHS Coldplay. Dostaly moc krásné hodnocení a byly přesně podle mého gusta. Ne dobrman mohutný a zavalitý, jak se dnes často vídá. Ale dobrman štíhlý a elegantní. Holky byly moc pěkný, tak jsem vyblejskla i je.

Fotky, ač jich není mnoho, opět na:

No a protože Momoušek byl doma skoro celý den (krom rána, kdy jsme vyrazili na chvilku s boxerem Goliášem na prochajdu), tak jsem ho odpoledne ještě vytáhla k Tajchu. Pootkali jsme tam jednu slečnu s Borderáčem. Chodí do Psoly a už jsme se asi jednou či dvakrát potkaly, tak jsme šly spolu. No a co se nestalo..dnešek byl dnem socializačním... potkali jsme jorkšíra a zlaťandu, co hárala. Dantovi se moc líbila, tak jsem ho pustila, aby si pohráli a ani mi neutekl. A tak jsme byli venku místo hodiny nakonec dvě a půl a bylo to fajn. Mám z toho pěknej pocit.

p9110041.jpg