Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro naše psí kámoše a jejich lidi :-)

Pro naplánování výletů bylo nutno splnit několik podmínek. Jelikož někteří z nás se přepravují výhradně autem, jiní zase výhradně MHD spoji, je potřeba mít kde nechat auta, zároveň poblíž najít stanici busu či tramvaje a navíc přihlédnout k tomu, aby trasa končila tam, kde začala. Tomu zatím shruba odpovídají tři trasy, které jsou na plánu.

1/  výlet na Černou Nisu - auta necháme na České chalupě a spojení sem vede busem č. 18 a 19. Plánek bude přiložen. Trasa cca 10-12 km.p5050112.jpg

 

2/  vycházka z Veseckého Ski areálu směr Dlouhé mosty - auta necháme na parkovišti Ski areálu a odtud vyrazíme (spíš než po turistických značkách po lukách a lesích) směrem k Dlouhým mostům. Bus č. 13, 24, 26. Plánek též dodáme. Trasa cca 10 km.

 

3/  výlet z Pilínkova přes Pláně a Výpřež zpět do Pilínkova - auta snad budem moci nechat u zdejší hospody. Bus č. 20. Plánek opět dodáme. Trasa cca 13 km.

 

4/ další plánovanou akcí bude spíš taková sranda akce plná nějakých soutěží a spolupráce týmů člověk-pes - akce bude probíhat v části lesa nad Veseckým rybníkem. Zatím máme jen hrubý náčrt akce, takže bude směřována spíš na začátek srpna, aby se všechno stihlo naplánovat.

 

No a mezi tím se budeme moc těšit na letní intenzivní kurzy naší Smečky a taky na září, kdy budem zas moct začít pravidelně pracovat .

Takže všem přejeme příjemné letní dny (i když dneska se to zrovna netváří) a snad se přes léto někde potkáme.