Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěnění

20. 1. 2010

Tak dneska jsme si opravdu užili:-) Danťák Obrazekse chvílemi vrací do dětských let, někdy si zas hraje na vyrostlýho dospěláka...ale ať tak nebo tak, je to jemnej mazlík a i přes svoji velikost a chvilkovou neohrabanost je velikej cíťa:-)

 

Dneska už podruhý jsme si dohodli návštěvu štěněcího kamaráda Frankieho. Je to krásný malý štěňátko borderky a Dantík od něj může okoukat ledacos, co mu v mládí třeba zapomněli nebo nestihli říct.

 

ObrazekPoprvé jsme seznamování naplánovali na minulý pátek. To u nás byli jen chviličku, protože štěndo se ještě trochu bálo a Danťák je na něj zatím přeci jen obr a golem. A tak jsme další seznamku domluvili na dnešek a trochu se nám to protáhlo:-)

 

Kluci dováděli od samého začátku. Někdy mám pocit, že Momo už na štěňátka moc není a radši si hraje sám nebo si nehraje vůbec. Dneska byl ale opak pravdou:-)Obrazek Frankie se už docela pěkně otrkal, od minule trošku povyrostl a tak se mu to dneska řádilo o stošest:-) Nakonec se nám návštěva protáhla asi na 5 hodin, stihli jsme krásnou vycházku s probíhačkou na hřišti a Frankie se stihnul dvakrát vyspat:-D to se Dantovi moc nezamlouvalo, protože hraní s prckem se mu líbílo a narozdíl od něj nebyl hned tak vyšťavenej. Takže když jsme řekli: dost, mrně jde spát", tak mrně padlo za vlast a Dante spustil vyrvál jak na lesy, že jako proč. ObrazekNakonec ale pochopil a byl aspoň chvíli zticha, aby štěndo trošku pospalo.

 

Pak kluci ještě chvíli hrozně blbnuli v posteli a my budem mít asi o pár modřin navíc.

 

Co mě ale dostalo nejvíc bylo, jak ta moje godzila dokázala být na to mimčo tak neuvěřitelně jemná. Blbnuli a hopsali, ale celou dobu bylo vidět, že se Dante snaží, aby na Frankieho nešlápnul a ani mu jinak neublížil. Jediný, čeho jsme se celou dobu nemohli zbavit, byly Dantovy věčný pokusy vyrobit ze štěňátka povolnou čubičku:-( Avšak nutno říci, Obrazekže Frankie se statečně bránil a opravdu dával Dantovi chvílemi pěkně zabrat. Občas ho kousnul do ucha, občas ho chytil za pysk a odtáhnul ho, kam potřeboval, a chvílema do kousal střídavě do všech čtyř nohou, takže Momouch tančil, jak baletka:-)

 

Závěrem: bylo to skvělý:-) Dante měl nádhernej výraz staršího bráchy a vypadal vážně šťastně a spokojeně, když tam tak lumpili. Pěkná škola pro oba...jak psy, tak páníčky:-D

Ostatní fotky najdete na: johanna-magdalena.rajce.net/stenatkovani_podruhe/20.1.10