Jdi na obsah Jdi na menu
 


Telátková vycházka :-)

Dnešek byl vcelku pěkným dnem. Zažila jsem sice nějaké menší šoky, ale na odpoledne byla naplánovaná prochajda s kamarády psíky, tak jsme se těšili.

Sraz byl v pět hodin a tak jsme vyrazili, abych dorazili včas. Nebylo nás mnoho, ale stálo to za to. Máme novou ričbečí kamarádku Ginu a holčičí kamarádku Aničku. Na místo určení doputovali ještě Gabča s Bagýskem. Chvilku jsme počkali a pak mrkli ještě na druhý parkoviště, kdyby někdo čekal tam. A jelikož nečekal, vydali jsme se na prochajdu do nadtajší . Asi v půli nás zastihl déšť, ale v tom lese a prosvítajícím sluníčku byl tak krásnej a v tom dusnu tak příjemnej, že nám nikomu nevadil. Kluci se sice chtěli jednou chvilku šramotit, ale hned jsme to podchytly a nic se nestalo, takže to vlastně ani nestojí za řeč. Ginuška je moc milá psí kamarádka a tak se líbila i Dantíkovi. Na začátku si s ní dokonce hrál a to se často nestává. Takže to byl výlet více, než příjemný. Jitce i Aničce a jejich broučkům moc děkujeme za milé odpoledne. A taky doufáme, že se uvidíme i příště. Do plánovaných akcí přibudou v krátké době další termíny. A stále platí pozvání pro všechny, kdo chcete jít s námi.

Fotky ze dneška nemáme, protože nemám teď  foťák a nikomu jsem neřekla...takže nám zůstal "jen" báječný pocit ze skvělé vycházky a jak skvělý to bylo víme jen my, kteří jsme tam byli... a to je výzva.